Ubytování na poutním místě

SRDEČNĚ VÁS ZVEME NA LETNÍ PRÁZDNINOVÉ A REKREAČNÍ POBYTY NA POUTNÍM MÍSTĚ V ČESKOMORAVSKÉ FATIMĚ V KOCLÍŘOVĚ - PROSÍME O VČASNOU RESERVACI NA NAŠÍ RECEPCI

Je pro vás přiraveno ubyotvání po celý rok ve výborné kvalitě a za nečekané ceny. Provozujeme s podporou našich dobordinců pro každého a pamatujeme na rodiny i seniory.
 

Během celého roku pořádáme různá duchovní cvičení s exercitátory z ČR i zahraničí, dále pořádáme tradiční poutě 1.mariánských sobot, ale i poutě na ostatní česká poutní místa i do zahraničí. Během léta zajišťujeme doprovodný program pro všechny věkové kategorie. Jezdí k nám mladí, mladé rodiny i senioři. Všichni jsou u nás vítáni.
Máme rozsáhlou kapacitu 100 lůžek v budově bývalého kláštera a samostatného penzionu. Pro naše hosty mimo pravidelného duchovního programu nabízíme wifi připojení, stolní hry k zapůjčení a klášterní cukrárnu a kavárnu s výbornými zákusky vlastní výroby.

Rádi ubytujeme i větší skupiny, kterým můžeme nabídnout i naše konferenční prostory. Pro více informací nás prosím kontaktujte.

Turistické pokoje (B)

Turistické pokoje (B)

Turistické pokoje bez sociálního zařízení - společné na chodbě. Ideální na ekonomické a pohodlné vyspání. Pokoje se nacházejí jak v hlavní budově střediska, tak na nové budově a samostané chatce v areálu.
zobrazit celý článek...

Konferenční prostory

Konferenční prostory

Na našem poutní místě nabízíme i přednáškový sál, společenskou místnost, klubovnu a dále je možnost využít k přednáškám či duchovním cvičení i 2 kostely a celý přírodní areál
zobrazit celý článek...

Rezervace ubytování, kontakt

Kontaktní telefon: 731 646 800

Kontaktní email: recepce@cm-fatima.cz

 

PROVOZNÍ DOBA

Po-Pá       9:00 - 12:00      13:30 - 17:00

So            10:00 - 12:00

Ne            10:00 - 12:00

mimo uvedenou dobu pohotovostí služba na telefonu

po domluvě ubytujeme rádi i mimo otevírací dobu